קבל הצעת מחיר מהירה ובחינם!

כמה עולה הזרקת בוטוקס

.

 

 

 

כמה עולה בוטוקס?

 

המומלצים

 

ברוכים הבאים לאתר הזרקות בוטוקס בקליק, ריכזנו עבורכם מחירון הזרקות בוטוקס מעודכן לשנת 2021 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : "מדריך הזרקות בוטוקס".

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מרפאות להזרקות בוטוקס בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

 

ייעוץ והצעת מחיר להזרקות וחומרי מילוי נגד קמטים, ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש קליניקות להזרקות בוטוקס, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 קליניקות יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

 

סוג טיפול וטווחי מחירים הזרקות בוטוקס

 

מחירון מומלץ

מחירון הזרקות בוטוקס עודכן בתאריך 18.01.21

ט.ל.ח

 

הזרקת בוטוקס במצח
מחיר : 800-900 ₪

 

הזרקת בוטוקס בין הגבות
מחיר : 800-900 ₪

 

הזרקת בוטוקס סביב העיינים
מחיר : 800-900 ₪

 

הזרקת בוטוקס בשפתיים
מחיר : 400-600 ₪

 

הזרקת בוטוקס בחלק העליון של הפנים
מחיר : 2,500-2,700 ₪

 

הרמת גבות באמצעות בוטוקס
מחיר : 800-1,100 ₪

 

הזרקת בוטוקס בצוואר
מחיר : 1,200-1,300 ₪

 

 

בוטוקס נגד הזעות יתר


טיפול הזעת יתר במצח באמצעות בוטוקס
מחיר : 1,200-1,300 ₪

 

טיפול הזעת יתר בכפות ידיים באמצעות בוטוקס
מחיר : 4,500-4,700 ₪

 

טיפול הזעת יתר בכפות רגליים באמצעות בוטוקס
מחיר : 5,500-5,700 ₪

 

טיפול הזעת יתר בבית השחי
מחיר - 1,200-1,300 ₪

 

 

מחירון טיפולים נוספים

 

עיגולים שחורים סביב העיניים
מחיר : 1,500-2,200 ₪

 

טיפול במיגרנה באמצעות בוטוקס
מחיר : 2,500-2,600 ₪

 

מילוי קמטים באמצעות חומצה היאלורונית
מחיר : 1,600-1,800 ₪

 

מילוי קמטים באמצעות רדיאס
מחיר : 2,800-3,000 ₪

 

מילוי קמטים באמצעות ג'ובידרם
מחיר : 1,800-1,900 ₪
 

 

עיבוי שפתיים באמצעות רסיטלן
מחיר : 1,800-2,300 ₪

 

עיבוי שפתיים באמצעות ביו אלקמיד
מחיר : 4,000-4,200 ₪ (5 זריקות)

 

עיבוי שפתיים באמצעות סיליקון
מחיר : 800-900 ₪ לזריקה

 

עיבוי שפתיים באמצעות סיליקון
מחיר : 4,000-4,200 ₪ ל 5 זריקות

 

 

 

השוואת מחירים הזרקות בוטוקס
הצעה
מחיר
הזרקות וחומרי מילוי בוטוקס 3 אזורים
המרפאה במגדלי מידטאון תל אביב צמוד למגדלי עזריאלי ולרכבת השלום, 072-2706396 ( דר אלדר אורן מומחה ברפואת עור )
₪1,800

תמונות לפני ואחרי טיפולי העלמת קמטים
העלמת קמטים בצדי הפה - ד"ר אלדר אורן
072-2706396
העלמת קמטים בין האף לפה - ד"ר אלדר אורן
072-2706396
העלמת קמטי שקע בין העיניים - ד"ר אלדר אורן
072-2706396

 

 

 

מדריך הזרקות בוטוקס


טכנולוגיות רפואיות והתפתחויות מדעיות האריכו את חיי האדם במאות אחוזים בכמה עשרות שנים האחרונות.

 

ובכל זאת, נראה כי יש בנינו המרגישים קשישים כבר בשנות הארבעים לחייהם ויש שנראים רעננים ומעוררי מרץ גם בגיל שבעים.

 

נכון, הכל עניין של גישה. אבל בואו ונאמר את האמת מבלי להתחבא: הגישה מושפעת לעיתים ובמידה גדולה ביותר ע"י המצב הפיזיולוגי שלנו.

 

היכולת של האדם להביט במראה ולראות מראה שמספק אותו גורמת לו להישאר צעיר יותר ברוחו ובריא יותר בנפשו. ואכן, מחקרים רבים מראים כי אנשים המגדירים את עצמם כ"זקנים" נוטים לפתח יותר מחלות זקנה ולחיות חיים מגבילים יותר, מכאלה שמגדירים עצמם "צעירים" לגילם.

 

כמה כבר קל יהיה לך להגדיר את עצמך צעיר לגילך אם הפנים שלך חרושות קמטים כבר בשנות השלושים המאוחרות שלך, אם הגבות והעפעפיים שלך נפולים והשפתיים שלך נוטים כלפי מטה? המבע הרציני, המבוגר, העייף- נוטה ליצור מציאות ולאו דווקא לשקף אחת.

 

המודעות ההולכת וגדלה להליכים קוסמטיים מקטינה תופעה זו בקרב אנשים רבים, והנה לפניכם, כמה שאלות ותשובות חשובות שרציתם לשאול בנוגע אל זריקת בוטוקס- הדרך הפופולארית להעלמת קמטים.


מהו בוטוקס ולמה הוא משמש?


הבוטוקס מופק מרעלן ונכנס אל הרפואה בשנות השבעים. ע"י הזרקה של כמויות קטנות של הרעלן אל שריר, אפשר לגרום להרפייתו. לכן, יש לבוטוקס יעילות גבוהה בעת טיפול בקמטי הבעה, בעיקר בטיפולי קמטים בגיל צעיר הנגרמים משימוש יתר בשרירי הפנים.

 

קמטים סטטיים, גנטיים או כאלה המופיעים עם הגיל מסיבות אחרות, שאינן שימוש בשרירים, אינן ניתנות לשיפור עם בוטוקס.

 

חשוב להבין כי הבוטוקס אינו תרופת פלא.

 

הרפיית השריר יכולה להעלים כמעט כליל קמט מסוים אצל אדם אחד, אך לא להשפיע על קמט אחר אצל אותו אדם או לא להשפיע כלל על אדם אחר- בהתאם לסוג העור והקמט.

 

כאן בדיוק נכנס הרופא המומחה שיידע לנבא האם בוטוקס הוא הפתרון היעיל עבורכם ומה צריכות להיות צפי התוצאות של הטיפולים.

 

הבוטוקס נותן תוצאה זמנית, לא פולשנית, שמשך זמנה יכול להיות עד 6 חודשים.

 

טיפולי בוטוקס המשלבים מילוי קמטים הם היעילים ביותר (אפשר למצוא מידע על חומרי מילוי שונים בתוך פורום מילוי קמטים) ויכולים להצעיר פני אדם בעשרות שנים ע"י העלמת הקמטים.

 

ואולם, בוטוקס משמש לא רק להעלמת קמטים. תחילת ההיסטוריה של הבוטוקס החלה כאופציית טיפול לפזילה ועין עצלה ומשם התקדמה רבות. הרעלן מרפה השרירים יכול לעשות ניסים עם כל בעיה של שריר מכווץ יתר על המידה, במינון הנכון ובידיו של מומחה.

 

כך למשל הזרקות בוטוקס בבית השחי משמשים לעיתים כאפשרות טיפול בהזעת יתר, הזרקת בוטוקס לטיפול מיגרנהגם היא טיפול מקובל, הזרקת בוטוקס לשלפוחית השתן לטיפול בבריחת שתן, הזרקת בוטוקס לרגל, יד, גבאו איבר אחר כחלק מטיפול בהתכווצויות והרשימה עוד ארוכה.

 

האם הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי הוא טיפול לנשים בלבד?


הקלישאה לפיה רק נשים מתעניינות במראה הפנים שלהם הולכת ודועכת עם השנים, תודה לאל. גברים ונשים כאחד סובלים מבעיית קמטי ההבעה והפתרון הוא פתרון אפשרי לשני המינים.

 

כיום, גברים נוהרים אל טיפולי בוטולינום טוקסין- הלא הוא בוטוקס. נכון יהיה לאומר, עם זאת, כי קיים עדיין פער בין אחוזי הגברים הניגשים לטיפולים לעומת הנשים הניגשות אליו- אך פער זה הולך ומצטמצם בהתמדה ובקצב גובר.

 

בחלק מהשימושים בבוטוקס יש אחוזים גבוהים יותר של נשים מגברים מסיבות "מוצדקות" של עיצוב מראה גברי או נשי יותר- כך לדוגמא אחוזי הגברים שעורכים מילוי עצמות לחיים נמוך יחסית לאחוזי הנשים ואילו אחוזי הגברים שעורכים העלמת קמטים במצח גבוהים יחסית.

 

קיים גם פער גדול מאד בין מספרי הגברים הניגשים אל טיפולי בוטוקס על כל סוגיו ובין מספרי הגברים שיודו או ידווחו על ביקור בטיפול כזה לו ישאלו. עם זאת, המגמה היא לכיוון הפתיחות יותר ויותר והמספרים מתאזנים בקצב עולה קבוע.

 

כיום לא נדיר למצוא גברים משתמשים בבוטוקס גם עבור טיפול בוטוקס בין הגבות, הרמת קצה הגבות, הזרקת בוטוקס בשפתיים וגם עבור טיפולים במחלות שונות.

 

 

מה הקשר בין זקנה, דיכאון והזרקות בוטוקס?


כאמור, הזקנה היא יותר מצב תודעתי מאשר מצב פיזיולוגי ואולם למצבים פיזיים ונפשיים יש השפעה גדולה על מצבינו התודעתי.

 

אנשים חולים, או כאלה הנראים חולים- לעיתים ללא קשר לבריאותם המציאותית- נוטים להיות מרוצים מעצמם ומהסביבה שלהם פחות ומכאן לחוש רגשות שליליים, שלא מעודדים בריאות נפשית.

 

מחקרים רבים מראים כי שמירה על גישה חיובית ואופטימית קשורה קשר הדוק בבריאות האדם והיכולת שלו להתגבר על מצבים מורכבים- הן פיזיים והן נפשיים.

 

מחקרים אחרים מראים כי קיים קשר ישיר בן התרצות האדם ממראהו ליכולתו לחוש אופטימי וחיובי. מכאן מן הנמנע להסיק כי שיפור המראה של האדם בעיני עצמו טוב לבריאותו הנפשית והפיזית ויכול להגן עליו גם מטרדות נפשיות קשות כגון התפתחות דיכאון, גישה "זקנה" לחיים ושלל רעות אחרות.

 

היתרון הגדול של בוטוקס על טיפולי קוסמטיקה אחרים הינה העובדה שמדובר על הליך לא כירורגי.

 

הזרקת בוטוקס בעיניים למשל אינה מסכנת את החולה בזיהומים, הרדמות, אשפוזים או דחיית עבודה- כמו הליך כירורגי.

 

כאשר מדובר על תהליכים כגון בוטוקס למיגרנות, בוטוקס במצח, בוטוקס סביב העיניים או השפתיים- מדובר על פתרון מהיר, יעיל, זול וחסר סיכונים יחסית.

 

איפה כדאי לעשות בוטוקס?


לא משנה מה הסיבה שאתם שוקלים לעבור הליך בוטוקס, כדאי שתדעו כי עליכם לגשת אל רופאים מומלצים לטיפולי הזרקות בוטוקס בלבד.

 

מדריך טיפולי בוטוקס או סקר שוק פשוט יראו לכם כי תאורטית כל רופא יכול לעשות לכם את ההזרקה, אך כמו שלא תבקשו ממנתח מח לנתח את לבכם - אל תבקשו מרופא שאינו מומחה לעשות בכם תהליכים של מילוי קמטי הבעה (מילוי קמטים בפנים), הסרת קמטים עמוקים במצח, קמטים מתחת לעיניים, קמטים בצידי הפה, הרמת גבות ללא ניתוח כטיפול למצב של צניחת גבות ועוד.

 

במקרה הטוב לא תקבלו את התוצאות שרציתם. רק רופא מומחה יוכל לאומר לכם למה לצפות מעריכת הרמת גבות בוטוקס תופעות לוואי וסיכונים, מתי להפסיק טיפולי הזרקות בוטוקס? הזרקת יתראו שימוש יתר בעייתיות ועוד.

 

הדבר האחרון שתרצו הוא להתעסק עם חובבן שיסכן אתכם ובמקום העלמת קמטים סביב העיניים ישתק לכם חלק מהפנים בגלל שימוש לא נכון בתכשיר.

 

 


בוטוקס – מדריך לכל המעוניין


כאשר אנחנו שומעים את המילה בוטוקס, ישר עולה לראש התמונות של הנשים שראינו לאחר הזרקת המוצר, כיצד זה השפיע עליהן ואם זה גרם לנו לרצות גם, או לתהות למה ומדוע. יש נשים שסולדות מאוד מהרעיון להצעיר את פניהן על ידי הזרקות בוטוקס, יש נשים שכמהות לרעיון.

 

על מנת להבין יותר על טיפול הבוטוקס, רעיון ההזרקה של החומר וכל הפרטים הנלווים החשובים – נוצר מאמר זה. לא מדובר אך ורק בנושא העלמת קמטים, אלא גם בטיפול בהזעת יתר וכאבים בעזרת בוטוקס.

 

לאחר המדריך תוכלו לקבל פרטים על הטיפול המהפכני שגורם לנשים רבות לרוץ למכונים השונים ולצאת כמו חדשות, איך זה מתבצע, מתי זה משפיע ואיך בכלל כל התהליך עובד.

 

האם זה מפחיד? כיצד להתמודד עם הפחד ואם יש בכלל ממה לפחד.

 

תופעות לוואי ובקיצור – כל התהליך במקום אחד, על מנת לאפשר לכם להחליט בצורה טובה יותר האם לגשת לטיפול ואיך לעשות זאת בדרך הטובה ביותר. כולל הבדיקות שלכם עם עצמכם ועם המכונים השונים. בהצלחה.

 

ראשית, נענה על מספר שאלות שיכולות להיות לכם על בוטוקס.


קודם כל, מה זה בכלל בוטוקס?


בוטוקס, או הזרקת בוטוקס – הוא חומר מסויים. לחומר הזה קוראים בשמו המלא – 'בוטולינום טוקסין'. השימוש ההתחלתי בבוטוקס התחיל לפני 40 שנה, על מנת לעזור לתיקון מצבים כמו עין עצלה או פזילה.

 

כיום, הוא משמש בעיקר לטיפול בקמטי הבעה. את ה-'בוטולינום טוקסין' מייצרים מתוך הרעלן הקטלני ביותר לאדם, הנקרא 'הנקנקת האנארובי'. למעשה, כאשר משתמשים בכמות זעירה, שרירים הסובלים מפעילות יתר למעשה יכולים להיות מולחשים בעזרת הרעלן הזה.

 

טעות נפוצה היא לחשוב כי ה-בוטוקס הומצא לצרכים קוסמטיים, אך למעשה הוא משמש מזה שנים לטיפול במחלות אחרות כדוגמת עין עצלה, הזעת יתר, ערמונית מוגדלת, כאבי ראש ומיגרנות ועוד. מחקרים גילו כי בוטוקס עשוי להקל גם מקרים של שלפוחית רגישה. בכמויות גדולות ולא מפוקחות יכול הבוטולינום לגרום אף למוות.

 

איך זה עובד? לכמה זמן?


ה-בוטוקס משתק את העצב הגורם להתכווצות השריר. מכיוון שתנועת שרירי ההבעה נבלמת, הקמט לא נוצר. השיתוק הזמני של שרירי ההבעה יוצר מראה של פנים חלקות ונטולות קמטים. ה-בוטוקס מוחדר אל העור באמצעות מחט זעירה ביותר, ללא צורך בהרדמה מקומית, בתהליך בן דקות ספורות.

 

את התוצאות של הרפיית השריר ניתן לראות כעבור ימים ספורים. התוצאות של הזרקת בוטוקס מחזיקות מעמד בין ארבעה לשישה חודשים, ואז נדרש טיפול נוסף. יש רופאים הטוענים כי בטיפולים חוזרים נדרשת כמות קטנה יותר של בוטוקס לצורך הרפיית השריר מחדש.

 

באילו אזורים ניתן להזריק בוטוקס?


האזורים שבהם ניתן לטפל בבוטוקס הם: צדי העיניים, קמטי חיוך וקמטי צחוק מסביב לפה, קמטים במצח ובין הגבות. באזורים אלו מרפה זריקת בוטוקס את השריר המאונך לקמט, וכך מונעת את תנועת השריר ואת היווצרות הקמט. הזרקת בוטוקס הפכה לטיפול קוסמטי שגרתי עבור נשים רבות, וגם גברים נוטים לפנות יותר ויותר אל המזרק הזעיר המחליף את שולחן הניתוחים.

 

באיזה גיל אפשר להתחיל?


טיפולי בוטוקס אינם מיועדים לאנשים צעירים מאוד, המבקשים להזריק בוטוקס כטיפול מונע. בוטוקס מיועד לבני ארבעים ומעלה, גברים ונשים. אחרי גיל ארבעים מתחיל עור הפנים לאבד את גמישותו, וקמטי ההבעה מתמקמים על הפנים באופן קבוע. חשוב להדגיש כי בוטוקס אינו חומר למילוי קמטים, ולא יוצר ניפוח מלאכותי של האיזור, אלא עוצר את פעילות השריר הגורם לקמט להיווצר.

 

מסיבות בוטוקס


לשם הסקסי הזה זכו ערבים המתרחשים בבתים של נשים אמידות מאוד, המזמינות את חברותיהן לארוחת ערב או בוקר, שבה משתתף רופא המזריק בוטוקס לנוכחות. העובדה ש-בוטוקס מוזרק באירוע שכזה ממחישה עד כמה קל ופשוט הטיפול, אולם ההמלצה היא לא לעבור את טיפול הזרקת בוטוקס בדרך זו, אלא בפיקוח של צוות רפואי מלא, ובהשגחה רפואית.

 

כיצד משפיעה הזרקת הבוטוקס על הפנים שלנו?


למעשה, כאשר משתמשים בבוטוקס החלשת השריר גורמת לכך שהקמטים מופחתים או נעלמים למשך ארבעה או חמישה חודשים. ההזרקה הזאת נעשית בדרך כלל לטיפול בשרירי ההבעה, בין הגבות, שורש האף, ומה שנקרא 'קמטי המחשבה' (קמטי המצח). כאשר מזריקים בוטוקס לשריר, הוא למעשה מתיישר ונמתח, וכך נעלם לו הקמט.

 

מתי זה משפיע ולמשך כמה זמן?


התוצאות של הטיפול נראות על פני המטופל כבר לאחר יומיים, ומתרחשת התחזקות של התוצאות בהדרגה, עד לשבועיים. ההשפעה נמשכת לתקופה של 4-5 חודשים.

 

מה הן תופעות הלוואי האפשריות מהזרקת בוטוקס?


תופעות לוואי לאחר הזרקת בוטוקס הן שטפי דם, נפיחויות, ולעיתים רחוקות כאבי ראש ותחושת חולשה. הסכנה העיקרית משימוש בבוטוקס היא שהחומר ידלוף לשרירים אחרים.

 

מה הם הדברים שעליי לבדוק?


הדברים החשובים ביותר הם סוג החומר שמשתמשים בו, מה הם התנאים בהם הוא שמור, והתנאים בהם הוא מוזרק. אל תתביישו לשאול שאלות ולברר את כל הדברים אשר מטרידים אתכם, מדובר בגוף שלכם.

 

מי יכול להזריק בוטוקס?


בארץ, רק רופא מוסמך יכול לעשות שימוש בבוטוקס. לא משנה אם מדובר בתהליך קוסמטי להעלמת והפחתת קמטים, או הליך רפואי אחר. זכרו זאת – רק רופא.

 

איך להתמודד עם הפחד?


הפחד, סביר להניח, נובע מהעובדה כי 'בוטולינום טוקסין' הוא רעלן. אין ספק שזה מפחיד. אולם, השימוש הוא כל כך זעיר, שהסיכונים מאוד נמוכים.

 

אם ענינו לכם על כל השאלות, הדבר הבא שעליכם לבצע הוא בדיקה של עצמכם, שאלת שאלות בעצמכם ובירור במקומות שונים על הבוטוקס.

 

כפי שנאמר קודם לכן, חשוב מאוד לוודא את התנאים הנלווים להזרקה. אפילו שהסיכונים נמוכים, עדיין חשוב לבדוק את כל הפרטים הנלווים, כל שביב מידע שחסר לכם – כדאי לשאול ולוודא.

 

כל עוד תוודאו את הפרטים הנלווים מראש, כך תוכלו להנות מהתוצאות בלב שלם וללא דאגות.

 

בוטוקס – לא רק ליופי


מלבד השימוש בבוטוקס למטרות יופי והעלמת קמטים, קיים גם שימוש רפואי במוצר. משתמשים בבוטוקס למטרת העלמת כאבים שונים, למשל לטיפול במגרנה, כאבי גב תחתון ועוד.

 

כמו כן, הזרקת בוטוקס מתבצעת גם לסובלים מהזעת יתר. אנשים הסובלים מכאבים, וגם מהזעת יתר פונים לא מעט לטיפול בבוטוקס, בשל הסיכונים המעטים והתוצאות המהירות והמוצלחות. זמן ההתאוששות הוא קצר, התוצאות ניכרות במהירות וההנאה בטוחה.

 

כיצד מתבצע טיפול באמצעות בוטוקס?


בוטוקס הוא למעשה חומר צמיגי המוחדר אל מתחת לשכבת העור העליונה ומיועד להרים קמטים וקפלי עור אל פני השטח האחידים של האזור המטופל, בדרך כלל אזור הפנים.

 

הטיפול מבוצע על ידי הזרקות קטנות ומרובות באזור בו יש צורך לבצע הרמה של קפלי העור. ההזרקות הן מאוד שטחיות ואינן חודרות אל מתחת לפני העור באופן בו מבוצעת זריקת חיסון למשל.

 

מאחר ויש צורך להשיג פיזור מרבי של חומר הבוטוקס בכל האזור המטופל, ההזרקות מתבצעות בשיטה של הזרקות נקודתיות מרובות על מנת להשיג כיסוי כמה שיותר נרחב של שטח.

 

כמובן, שאת הטיפול מורשים להעניק אך ורק מטפלים ומטפלות מוסמכים, ועל כן את רוצה לבדוק את הסמכת הקוסמטיקאית שלך בהיבט זה לפני שאת ניגשת לטיפול.

 

10 טיפים הזרקות בוטוקס

פעם הזרקות בוטוקס היו טאבו בחברה, תענוג לסלבריטאים ולעשירים וצעד קיצוני בדרך למילוי הקמצ'וצ'ים מתחת לעניים אבל כיום ככל שחיינו נהפכו ליותר ויותר מודרניים הדרכים הפכו ליותר מגוונות בדרך אל שיקום נזקי הזמן.

 

היום הזרקות בוטוקס הפכו לדבר שבשגרה בגלל הפופולאריות שהן תפסו במשך השנים. כיום ההזרקות יותר בטוחות, התוצאות הינן יותר טובות והמחירים הרבה יותר נמוכים ונגישים לציבור הרחב.

 

שמעתם על הזרקות בוטוקס אך עדיין ניראה לכם צעד קיצוני? תנו לנו להעמיד את העובדות במקום ולספר לכם את כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול על הזרקות בוטוקס.

 

1. הכירו את עצמכם - לטיפולי יופי יש מגוון עצום אך כשמדובר בצעד אחד קדימה לטיפולים מסוג זה אתם צריכים לשבת עם עצמכם לשיחת נפש. אמנם בוטוקס נחשב להליך רפואי יחסית לא פולשני ואפקטיבי עדיין מדובר בתהליך רפואי.

 

חשבו עם עצמכם האם תסחפו, האם המטרות שלכם יושגו בטיפול זה, האם אתם יכולים  להרשות כספית לעצמכם את הטיפול, האם הטיפול הינו הכרחי ומה ייקרה אם לא תבצעו אותו. המשיכו לחשוב על שאלות מנחות כדי להגיע לתשובה הנכונה.

 

2. פגישת ייעוץ - בבוטוקס יש נטייה לוותר על פגישת ייעוץ ולקבל הסבר קצר וישר להמשיך לטיפול - רצוי לא לפעול בשיטה זו. אנשים נוטים לשכוח שטיפול בזריקות בוטוקס הינו הליך רפואי משמע צריך להתייעץ עם רופא לגבי ההתאמה לטיפול ולקבל הסבר מפורט מה התהליך כולל. פגישת ייעוץ עם הרופא תיתן לכם הבנה מעמיקה של התהליך, הצעת מחיר סופית, מענה על שאלות ותהיות ובכלל תבדוק את התאמתכם לטיפול בהתאם לנתונים שלכם ולהיסטוריה הרפואית שלכם. בנוסף, אם אתם צריכים הזרקות בוטוקס למטרות רפואיות כמו הזעת יתר בידיים ובבתי השחי, רצוי שתעברו פגישת ייעוץ עם הרופאים המתאימים כמו נוירולוג ולקבל הפנייה לרופא מוסמך לביצוע הזרקות מסוג זה.

 

3. בחירת רופא - היום בגלל הפופולאריות של הזרקות הבוטוקס רופאים מכל ההתמחויות מתחילים לבצע טיפולים בהזרקות בוטוקס וחומרי מילוי. רוב הרופאים כבר אפילו מנוסים מפני שטיפול בבוטוקס הינו גם טיפול רופאי למגוון מצבים רפואיים.

 

בחירת רופא הפכה לתהליך של ממש ותעודת רופא כבר לא מספיקה ולכן הינה 3 כללים מנחים שיעזרו לכם לבחור רופא מתאים:

 

הסמכה - לפי חוקי האתיקה "הרופא רשאי לפעול בכל שטחי האבחון והטיפול , בהתאם לניסיונו וליכולתו הרפואית", כלומר כל רופא יכול לבצע הזרקות בוטוקס אם הוא רואה לנכון ומרגיש שהוא מסוגל לבצע את הטיפול בהצלחה ולכן ההסמכה פה כרופא לא נותנת הרבה להגעה נכונה להחלטה.

 

חשוב לומר שרופא פלסטיקאי בד"כ יבצע את העבודה בהצלחה בגלל שזה תחום התמחותו אך בעיקר מה שחשוב זה הניסיון.

 

ניסיון - הניסיון פה הכרחי וקריטי ביותר! כפי שהבנתם כל רופא יכול לבצע את הטיפול הזה אז פה ההבדל בין רופא לרופא הוא הניסיון! באמצעות המלצות ושאלות בפגישת ייעוץ עם הרופא תוכלו לקבל את התמונה השלמה ולוודא שהרופא מולכם בעל ניסיון עשיר בתהליכים מסוג זה ויביא לכם תוצאות טובות.

 

מקצועיות ושירות - בהליכי יופי חשוב שיהיה למי לפנות ושתוכלו להרגיש בנוח לומר מה מפריע לכם ולכן הקפידו ללכת לרופא שייתן לכם את השירות הטוב והיעיל ביותר.

 

בנוסף, רופא מקצועי זה לא פחות חשוב - רופא מקצועי יקפיד על היגיינה ויקפיד על ארשת פנים מקצועית במהלך כל הטיפול כדי שתרגישו בטוחים בידיו המיומנות.

 

4. בחירת קליניקה - רופאים הם גם עובדים כמו כולנו ויש שכירים ויש עצמאיים - תלוי לאן אתם הולכים, אז גם בחירת קליניקה נכונה זה תהליך. גם פה סיכמנו לכם 3 כללים מנחים:

 

צוות - צוות זה הדבר הכי חשוב כשמדובר בקליניקה. הרופא אולי חביב עליכם עד מאד אך מה עם האחיות? המרדים? ואפילו פקידת הקבלה? בררו על הצוות ווודאו שתקבלו שירות הולם תמורת הכסף שהשקעתם.

 

מקום - בוטוקס אינו טיפול שנמשך לכל החיים ולכן תצטרכו לחזור לשם - וודאו שהמרפאה ממוקמת במקום נגיש ושהמרפאה עצמה נעימה, היגיינית ואסטטית.

 

ציוד - כשמדובר בבוטוקס זה פחות חשוב אבל בד"כ אתם תחזרו לקליניקה ותמליצו עליה אז שווה שתדעו האם הקליניקה מצוידת מכל וכל.

 

בד"כ ישנן קליניקות פרטיות שמחזיקות חדר ניתוח ומבצעות את הניתוחים שם - שווה לבדוק אם הכל זמין שם והאם במקרה של סיבוך בתי החולים הינם יחסית קרובים למקום.

 

5. השוואת מחירים - המחיר להזרקה בודדת של בוטוקס עולה מ800-1200 שקלים והשפעת הטיפול חולפת לאחר 3-6 חודשים תלוי בתדירות ההזרקות - מפה אנחנו מבינים שבוטוקס הינו טיפול שאינו זול ודורש חזרות מרובות על הטיפות בשביל השפעה לטווח זמן ארוך ולכן השוואת המחירים פה היא קריטית.

 

מפני שההוצאה הינה מצטברת חשוב שתשוו את המחירים בין כל הקליניקות ותבחרו את המחיר המשתלם ביותר כדי שתוכלו לעמוד בתשלומים לאורך כל הטיפולים הנדרשים.

 

6. המלצות - המלצות מתחלקות לשני סוגים: המלצות על טיפול והמלצות על הקליניקות והרופא. המלצות על הקליניקות והרופא הן חשובות מאד וקחו אותם לצומת ליבכם - לקוח מרוצה, בייחוד בטיפולים רפואיים חוזרים, הוא לקוח שאתם רוצים להיות כמוהו.

 

לגבי המלצות ממטופלים, כשמדובר באסתטיקה זה הכל אינדיבידואלי אבל טיפולים רפואיים כגון: הזרקות בוטוקס להקלה בכאב ראש או להקלה בהזעת ייתר חשוב לשים לב אליהן, למה שרק הם ירגישו טוב ולא אתם?

 

7. מסיבות בוטוקס - מסיבות בוטוקס היום הן סממן לפופולאריות גוברת של טיפולי הבוטוקס - היום הן לא נחלתם של העשירים בלבד אלא גם של המעמד הבינוני ומעלה.

 

במסיבות בוטוקס בד"כ מגיע רופא מוסמך עם כל הציוד הנדרש ועובר מטופלת מטופלת ומשפצר לבקשתה את כל מה שביקשה, אז מה רע? ריכזנו לכם כמה טיפים שתשימו לב לפני שאתם מאשרים הגעה:

 

חוסר ריכוז של הרופא - הרופא אמנם מוסמך ומוכשר אך במסיבות בוטוקס בד"כ יש אלכוהול, בופה, קצת מוזיקה וזה יכול לגרום לכל אחד לקצת היסח דעת. גם אם הרופא בתוך חדר מסוגר עדיין אתם לא יודעים מה המארחת הגישה לו ברוח החגיגה ועד כמה הוא מרוכז מכל המטופלות שנוהרות אליו לחדר.

 

אין ביטוח - בד"כ אין ביטוח למסיבות בוטוקס, במרפאות מסודרות יש ותמיד יש לאן לפנות אך פה צריך להיזהר. גם אם יש ביטוח, כדאי שתכירו את הרופא לפני - לא כל רופא מוכן לעשות את התהליכים האלה באווירה כזו ולכן יש מצב שהרופא בא מחו"ל לעשות סיבוב אז וודאו הכל לפני.

 

גם אם לא באתם להזריק, יש מצב שתעשו את זה - האווירה מתעתעת בכולם וגם אם אתם לא רוצים סביר להניח שתסחפו עם כל האלכוהול והאווירה החגיגית וזו סכנה בפני עצמה - הרופא איננו יודע את ההיסטוריה הרפואית שלכם, הוא לא יודע אם יש לכם רגישות לחומר או לא ולכן השתדלו להימנע ממסיבות כאלה אם אתם לא בטוחים שאתם רוצים להתחיל בטיפול שכזה.

 

8. סכנות ותופעות לוואי - בוטוקס שמו בשפת הרפואה הינו רעלן בוטיליניום A - כן, בוטוקס הינו רעלן! מפיקים אותו מחיידק, לוקחים ממנו רק את החלבון ואז מדללים אותו בתהליכים כימיים מגוונים.

 

גם לבוטוקס יש תופעות לוואי וסיכונים וחשוב שתדעו אותם!. לגבי סיכונים: הבוטוקס המוזרק עלול להתפשט אל מעבר למקום שבו הוזרק ולגרום לתסמינים שאופייניים לרעלן – שיתוק או החלשת שרירים בחלקים אחרים בגוף, כמו שרירי הנשימה, והבליעה.

 

הסיבה שבוטוקס נחשב לבטוח הוא בגלל שהכמויות המוזרקות הן מזעריות אבל עדיין, היכנסו בעניים פקוחות.

 

בנוסף, חשוב שתהיו כנים לגבי כל ההיסטוריה הרפואית שלכם כי בכל זאת זה חומר שמוזרק ויכולה להתפתח רגישות לחומר. ולגבי תופעות לוואי: בד"כ תופעות הלוואי הינם: אדמומיות ונפיחות באזור המוזרק, כאבי ראש (תלוי באזור ההזרקה) ועוד - דברו עם הרופא עליהן ואל תחסכו בשאלות!

 

9. מה ההבדל בין בוטוקס לחומרי מילוי? - ההבדל ביניהם הוא בדרכי הפעולה, בוטוקס מבצע פעולה של הרפיית שריר וע"י כך מחליקים את הקמט, לעומת זאת בחומרי מילוי אנחנו ממלאים את הקמט בחומר והקמט נעלם.

 

יש גם הבדל בחומרים עצמכם אך לא נכנס לזה. מה יותר טוב? יש לחומרי מילוי ולבוטוקס שימושים שונים בפנים, למשל לעיבוי שפתיים בד"כ הרופא ירצה להשתמש בחומרי מילוי ולמשל לקמטים במצח יעדיף להשתמש בבוטוקס מפני שהוא רוצה להרפות של שרירי המצח. לכל אחד את התפקיד שלו וזה בד"כ לשיקול הרופא.

 

10. לפני ואחרי טיפול הבוטוקס - כמו כל הליך רפואי גם לבוטוקס יש הוראות לפני טיפול ואחרי טיפול ולמרות שהם יוסברו לכם בהרחבה ע"י הרופא כדי שתדעו אותם מבעוד מועד ובנוסף הוספנו בשבילכם עוד כמה טיפים קטנים מאתנו:

 

לפני הטיפול - הימנעו משתיית אלכוהול כשבוע לפני, אל תמרחו קרם לחות ואיפור קרוב לטיפול, קחו בחשבון אם יש לכם אירוע בזמן הקרוב לטיפול (יכול להיות שיהיו תופעות לוואי) ועשו תחקיר מקיף על הטיפול ועקבו אחרי הטיפים שלנו!

 

אחרי הטיפול - הימנעו מחשיפה לשמש, מנגיעות מיותרות באזור ההזרקה, מפעילות מאומצת (כמו ספורט) וקחו כמה שעות מנוחה אחרי הטיפול (למרות שאתם יכולים לחזור לשגרת חייכם מיד).

 

פניות אחרונות
הזעת יתר
אשמח עם יחזרו אליי להצעת איזה טיפול מתאים להזעת יתר בפנים
באר שבע והסביבה
04/07/2022 20:25:14
הסרת שיער
הסרת שיער בכתפים שעווה
בת-ים
03/07/2022 20:32:17
רופא עור
מחפש רופא מטפל לטיפול מתיחה לגרון לטשטוש צלקת מעט שקועה
בית שאן
28/06/2022 20:03:56
מתיחת עור הפנים
אשמח להצעות למיצוק עור הפנים בגל מבוגר
ראשון לציון והסביבה
26/06/2022 09:46:02
סוגי חומרי מילוי קמטים
הזרקות בוטוקס
אשקלון
26/06/2022 05:34:53
סוגי חומרי מילוי קמטים
הזרקה בצוואר
חיפה וחוף הכרמל
23/06/2022 22:14:27