הזרקות בוטוקס - מתייעצים, משווים וחוסכים

האם אני מתאים לעבור ניתוח פלסטי?

האם אני מתאים לעבור ניתוח פלסטי?
כ-20 אחוזים מהפונים ל ניתוחים פלסטיים נדחים על רקע של אי התאמה עוד בשלב הייעוץ ל- ניתוח פלסטי

רגע לפני שאתם מתכוונים להתחיל בתהליך של ניתוחים פלסטיים כדי להגשים את החלום הגדול כדאי לשאול מספר שאלות ולבדוק האם אתם באמת מתאימים לעבור ניתוח פלסטי ?

אין זה הגיוני להגיע לרופא ולומר "אני רוצה להראות טוב יותר". מומלץ שנגדיר לרופא ולעצמנו מה מטריד אותנו, מאיזה חלק בגופנו אנו לא שבעי רצון ומה היינו רוצים לשנות. לאחר שהגדרנו לעצמנו מה בדיוק מטריד  אותנו יותר מכל, נוכל למצוא את הפיתרון המתאים וכל זאת תחת המוגבלות של הרפואה האסתטית.

האם אני חושש מהתהליך של ניתוח פלסטי?

ניתוח פלסטי הוא אינו הליך פשוט וקיימות בו סכנות שונות ומשונות ועל כן כל מטופל חייב לדעת מהן אותן  הסכנות הטמונות בניתוח אותו הוא מתעד  לעבור.
מטופל אשר נכנס לתהליך של ניתוח פלסטי ללא חששות ופחד ,כאשר הוא אינו מברר מספיק על הסיכונים ועל הסיבוכים  הוא מטופל שאינו בשל לשינוי.כשזה יותר מידי קל לפני הניתוח הניסיון מראה כי לאחר ניתוח פלסטי קשה ואז בדרך כלל זה כבר יהיה מאוחר.

האם אני מסוגל להפסיק לעשן לפני ניתוח פלסטי ?

רבים אינם מודעים להשלכות של עישון בהקשר של ניתוחים פלסטיים.
יש להפסיק לעשן כשלושה עד ארבעה שבועות לפני ואחרי ניתוח פלסטי בכלל ומתיחת פנים ובטן בפרט.קיים קשר בין העישון ליובש בעור המקשה על תהליך ההחלמה. העישון גורם להאטה בזרימת הדם והחמצן לעור. הניקוטין מרחיב את כלי הדם וכתוצאה מכך הדימום רב יותר, דבר המקשה על ביצוע הניתוח ועל האיחוי וההחלמה שלאחריו.

אחרי שבדקתם את עצמכם ואת מידת התאמתכם לביצוע ניתוחים פלסטיים חשוב לזכור מספר כללים בטרם תבחרו את המקום בו תעברו את הניתוח המיוחל.

חברות באיגוד הפלסטיקאים:

ודאו כי מנתח פלסטי חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה הפלסטית-לאחרונה חולק כרטיס חבר המעיד על חברות.
מנתח פלסטי מומחה חייב להיות בעל תעודת "מומחה בכירורגיה פלסטית" מטעם משרד הבריאות ,החברות באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית מעידה כי הרופא סיים התמחות ארוכה ומקיפה והינו רופא בעל הכשרה מתאימה,אחריות וניסיון .


ניסיון מנתח פלסטי:

חשוב לשאול מנתחים פלסטיים על ניסיונם ב- ניתוח פלסטי המבוקש וכמה ניתוחים פלסטיים מסוג זה ביצעו בעבר. אפשר ומומלץ לשאול באילו סיבוכים נתקלו. מנתחים שאינם מציינים כי קיימים סיבוכים אפשריים ב- ניתוח פלסטי, או טוענים כי אצלם אין סיבוכים, סביר כי אינם מדייקים, אינם מנוסים מספיק או במקרה הגרוע ביותר - אינם אמינים.

המלצות על מנתח פלסטי:

מומלץ מאד לקבל המלצות ממכרים, מטופלים אחרים של מנתח פלסטי צוותים סיעודיים (אחים ואחיות) וגם מבני משפחה אם אפשר. חשוב לדעת כי מנותחים פלסטיים אליהם תופנה על ידי המנתח, מטבע הדברים, הם לקוחות מרוצים. יש לקחת בחשבון גם שתמונות ה"לפני ואחרי" לאחר ניתוחים פלסטיים אותן יציג בפניך מנתח פלסטי, מייצגות את הטובות בעבודותיו.

מידע רפואי ב- ניתוחים פלסטיים:

המידע שיועבר לך לפני ניתוח פלסטי, אמור לכלול את מהלך הניתוח, הסיבוכים האפשריים לאחר ניתוחים פלסטיים, תופעות הלוואי, ההחלמה והתוצאות הצפויות.בררו היכן יבוצע ניתוח פלסטי, והאם חדרי ניתוחים פלסטיים מאושרים ע"י משרד הבריאות.
 

פרסום ראשון :06/06/2007 19:05:55
עדכון אחרון :03/07/2012 18:04:24
עדכונים אחרונים
עיצוב עצמות לחיים באמצעות חומרים טבעיים/סינתטיים
הטיפול מבוצע ע"י רופאים בעלי ניסיון עשיר בהזרקות בוטוקס ובשימוש פטנט עולמי להקפאת האזור המוזרק ללא כאבים