הזרקות בוטוקס - מתייעצים, משווים וחוסכים

ניתוח עפעפיים

ניתוח עפעפיים מטפל בעודפי שומן ועור מהעפעף העליון והתחתון. ניתוחי עפעפיים
מחזירים לעפעף את המראה הצעיר והרענן.

ב- ניתוח עפעפיים מטפלים בקפלי עור מקומט מעל העפעף העליון, "שקיות" מתחת לעיניים, צניחת עפעפיים או גבות. מטרה נוספת ב- ניתוח עפעפיים, היא תיקון בעיות המכבידות על הראיה. פרט להערכה רפואית כללית, מחלות רקע ושימוש בתרופות, על כל מועמד ל- ניתוח עפעפיים, לבצע בדיקת עיניים מוקדמת, הכוללת בדיקת שדות ראייה, חדות ראייה,הסתכלות לקרקעית העיניים, בדיקת לחץ תוך עיני ובדיקת יובש העיניים.
יש להימנע לפחות כשבועיים לפני ניתוח עפעפיים מעישון סיגריות ונטילת תרופות מסוימות כאספירין.
 
על ניתוח עפעפיים

ניתוח עפעפיים מבוצע בהרדמה מקומית או כללית. מתחילים את הניתוח בעפעף העליון ובהמשך עוברים לעפעף התחתון. בשני האזורים מבצעים כריתת עודפי עור וכיסי השומן (שקיות) מתחת לעיניים. החתכים מבוצעים בקפלי העור הבסיסיים לאורך הקו הטבעי ומסתיימים בדרך כלל בקמטי ההבעה שבצד החיצוני של העין.


לאחר ניתוח עפעפיים 

לאחר ניתוח עפעפיים מורחים משחה אנטיביוטית ומונח קרח על העיניים למשך מספר שעות. כאבים לאחר הניתוח מקלים בנקל באמצעות תרופות מתאימות.לאחר הניתוח קיימת נפיחות קלה ולעתים גם שטפי דם שחולפים מספר ימים לאחר ניתוח עפעפיים. בדרך כלל מספר שבועות לאחר הניתוח כמעט ואין לראות צלקות. תפרים מוצאים בדרך כלל במהלך השבוע הראשון שלאחר הניתוח. ניתן לחזור לפעילות רגילה כשבוע לאחר הניתוח.ניתוח עפעפיים מחזיר לעין את המראה הצעיר ומקל על פתיחת העין. עייפות המנותח פוחתת והרגשת הכובד נעלמת.
 
הסיבוכים האפשריים לאחר ניתוח עפעפיים
 
משיכת עפעף תחתון כלפי מטה.  ניתן לתקן בעיה זו ע"י תרגול שרירי הפנים ושימוש באגד מדבק כלפי מעלה. במקרים הקשים ניתן לתקן בעיה זו ע"י השתלת עור. תתכנה צלקות בולטות שמצריכות תיקון ניתוחי לאחר ניתוח עפעפיים. עיוורון-  מבחינה סטטיסטית מקרה אחד לכ- ‎30.000 ניתוחים פלסטיים מסוג זה. הסיבה היא כנראה דמם בארובת העין ולחץ כתוצאה מכך על עצב הראייה. כאשר קיים חשד (המלווה בכאבי עיניים עזים), יש לפתוח מידית את התפרים ולנקז את הדימום.ניתוח עפעפיים הוא ניתוח עם תוצאות מצויינות הנראות לעין לאחר תקופה קצרה.
 

פרסום ראשון :22/09/2007 22:34:06
עדכון אחרון :03/07/2012 18:02:34
עדכונים אחרונים
עיצוב עצמות לחיים באמצעות חומרים טבעיים/סינתטיים
הטיפול מבוצע ע"י רופאים בעלי ניסיון עשיר בהזרקות בוטוקס ובשימוש פטנט עולמי להקפאת האזור המוזרק ללא כאבים